נקיון המחשב לפסח

ניקיון המחשב מוירוסים – הכנה לפסח

רגע לפני החג, זה הזמן לעשות סדר. בין נקיון הבית מחמץ, זה גם הזדמנות לנקות את המחשב. מהקבצים שמכבידים עליו, ומהקבצים שעשויים להזיק לו. עם תוכנת האנטי וירוס NOD32 ניתן לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים, ובעיקר גם ליהנות מתוצאות מצוינות. תוכנת האנטי וירוס המתקדמת בישראל מתאימה למשתמש הביתי, מוסדות חינוך וחברות וארגונים ומציעה הגנה מלאה למחשב. התוכנה כוללת טכנולוגיות חדשניות, ומותאמת באופן מלא לכל מחשב ובכל מערכת הפעלה.

אז, למה דווקא אנטי וירוסNOD32  ולמה דווקא לפני הפסח?

חג הפסח הוא הזדמנות לעשות קצת סדר בבית, לנקות את האבק ואת החמץ לפני שחג הפסח מגיע, הזדמנות נפלאה גם לנקות את המחשב מווירוסים ומקבצים שונים, המכבידים עליו, ממש כמו שדואגים לניקיון הבית לכבוד החג. בעזרת תוכנת האנטי וירוס NOD32, הנחשבת לאחת מתוכנות האנטי וירוס המובילות בישראל ובעולם כולו, אפשר לנקות את המחשב, ליהנות ממהירות גבוהה יותר ומפעילותו התקינה לאורך זמן. כמו שדואגים לנקות את הבית באמצעות חומרי ניקיון מיוחדים כדי להשיג את התוצאות הרצויות, כמו שמקדישים תשומת לב רבה מאד לכל פינה בבית כדי לנקות אותו מהחמץ לפני חג הפסח, כך צריך לעשות למחשב, וזה בדיוק מה שמציעה לנו תוכנת האנטי וירוס NOD. התוכנה חזקה ופשוטה לשימוש. הוא סורקת את המחשב במהירות רבה ומזהה את הווירוסים המזיקים ואת קבצי המחשב המאטים אותו. היא מגינה על המחשב האישי או על מחשבי הארגון מפני תכנים זדוניים ולא הולמים ומאפשרת למחשב לפעול בצורה טובה ויעילה יותר.

ניקיון המחשב באמצעות תוכנת האנטי וירוס NOD32  הוא חלק בלתי נפרד מניקיון הבית וסילוק החמץ שניות לפני חג הפסח. אז, קדימה. התחילו במשימת הניקיון הכפולה כדי שתוכלו ליהנות מחג שמח וכשר וממחשב שילווה אתכם זמן רב!

 

לחצ/י כאן הורדת תוכנת אנטי וירוס מתקדמת

אנטי וירוס